حجت الاسلام و المسلمين حسيني مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با عرض تسليت شهادت حضرت ابا عبدا... الحسين (ع) و تشكر و قدرداني از برگزاركنندگان مراسم گفت: حضور در جمع دانشجويان همواره مايه مسرت، شادابي و نشاط است به ويژه دانشجويان جديد الورود كه گويي نفس تازه به كالبد دانشگاه دميده اند.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه گفت: شما فرزندان ايران اسلامي و افتخارآفرينان آينده اين مملكت هستيد، سعي كنيد با تأسي از فرموده مولا علي (ع) به امور سودمند بپردازيد تا از امور بيهوده دور بمانيد.

وي با تاكيد بر اين كه رسالت اصلي دانشجو كسب علم و دانش است اظهار داشت: علاوه بر كسب دانش بايد تلاش كنيم تا از مسير تقوا و انسانيت و اخلاق جدا نشويم كه اين ها همانند حلقه هاي زنجير به هم پيوسته اند و با هم مي توانند انسان را به كمال برسانند.

حجت الاسلام و المسلمين حسيني با اشاره به آيه ۱۱ سوره رعد كه اختيار انتخاب سرنوشت انسان به دست خود اوست اظهار داشت: ۳ چيز اسلام را خواستني كرده است شاخصه نخست اين است كه اسلام دين خردپذير و خردپرور است، نكته دوم رابطه ي بين اسلام و علم است و مورد سوم اخلاقي بودن اسلام مي باشد.

وي در پايان گفت: همه ما مسلمانيم، قبله، كتاب و پيامبر ما يكي است، به تعداد انسان هاي روي كره زمين سليقه وجود دارد، سعي كنيم كه اختلاف سليقه ها ما را از هم دور نكند.