دكتر منصور غلامي وزير علوم، تحقيقات و فناوري، با صدور حكمي، دكتر جواد واثقي اميري را به مدت چهار سال در سمت رياست دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل ابقاء كرد.

متن حكم ابقاء دكتر واثقي اميري به شرح زير است:

ضمن قدرداني و تشكر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده چهار آيين نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي، پژوهشي و فناوري براي مدت چهار سال در سمت رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل ابقاء مي شويد.

اميدوارم با سعي و اهتمام جنابعالي و بر اساس اهداف و سياست هاي دولت تدبير و اميد و برنامه هاي تقديم شده به مجلس شوراي اسلامي و بهره‌مندي از تجربه هاي مفيد استادان، محققان و كارشناسان محترم و جلب مشاركت دانشگاهيان و دانشجويان عزيز و هم‌فكري با ساير مسئولان دانشگاهي براي اعتلاي نظام آموزش عالي كشور گام هاي موثري برداريد.

انتظار مي رود با رعايت منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد و حفظ بيت المال و اعمال سياست هاي موثر صرفه جويي در هزينه‌ها، پرهيز از تجمل گرايي، تقويت نظم و انضباط و قانونمندي و ارتقاي علمي، فرهنگي و اجتماعي آن دانشگاه و با اتكال به خداوند متعال نهايت كوشش و اهتمام خويش را به كار بريد.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، این فرصت خدمتگزاری دوباره را به جناب آقای دکتر واثقی تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون بیشتری را برای ایشان و همه خدمتگزارانی که صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدمت می کنند از خداوند متعال مسئلت می نماید.